LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Taizemes masāžas

Karaliskā masāža ar 4 rokām (veic divi meistari). Simetriska visa ķermeņa masāža noņems stresu, nogurumu, spriedzi – paradīzes bauda…

Tradicionālā Taizemes Masāža – viena no noslēpumainās Austrumu medicīnas brīnumainākajām metodēm, kura balstās uz priekšstatu par enerģētiskajām plūsmām cilvēka ķermenī. Iedarbojoties uz īpašajiem punktiem un izstiepjot muskuļus masāža procesā, pieredzējuši meistari atjauno pārtrauktās vitālās enerģijas plūsmas, atgriežot cilvēkam teicamu pašsajūtu un iekšējo harmoniju. Meistaru rokas, kuras apveltītas ar radošu spēku un glabā seno dziednieku viedumu, atbrīvos ķermeni no spīlēm un saspringuma sajūtas, iekustinās un sasildīs „kokainos” muskuļus, saudzīgi iedarbosies uz mugurkaulu un locītavām.
Iedarbība uz aktīvajiem punktiem, kuri atrodas uz neredzamajām enerģētiskajām līnijām, atbrīvos bloķēto enerģiju, paaugstinās vitālā spēka un apzinātības līmeni. Maigā locītavu un muskuļu ietīšana noņems spriedzi un paaugstinās lokanību. Viss minētais kopā dāvās Jums pilnīgas atdzimšanas sajūtu, viss ķermenis atjaunosies un atslābs, tajā ienāks gaišs miers.
Masāža jāveic uz grīdas (uz paklājiņa) speciālā apģērbā. Tajiešu balzams tiek izmantots pēc viesa vēlēšanās.

Aroma-Masāža — tā ir īpaša tehnika, kad ārstnieciskais efekts un vitāli svarīgo dziļāko centru atvēršana tiek veikta pēc atgriezeniskās saites metodes. Visiem ir zināms, ka labsajūta uzlabo noskaņojumu, vairo optimismu un enerģiju. Ne velti senie Austrumu gudrie bija teikuši – viens baudas mirklis pagarina mūžu par tūkstoš gadiem. Aroma-Masāža, protams, ietilpst arī tradicionālā masāžas tehnika, bet tā vēl tiek papildināta ar aromterapiju, kura piešķir masāža tā īpašo jēgu. Aromterapija veicina noskaņojuma un pašsajūtas uzlabošanos, bet eļļas efektīvi mitrina, baro un tonizē ādu. Ar ārstniecisko augu ekstraktiem bagātinātā eļļa iekļūst dziļi šūnās, kur šķīdina un šķeļ toksīnus un liekos brīvos radikāļus. Aroma-Masāža palīdz atjaunot un harmonizēt iekšējo enerģiju. Eļļas ajūrvēdiskie aromāti aktīvi iedarbojas caur reflektoro zonu, un tas noregulē neironu ķēdes, kuri atbild par noskaņojumu un organisma tonusu.

Aroma-Masāža efektivitāte: pāriet bezmiegs un nogurums, harmonizējas ķermenis un emocijas, tiek remdētas psiholoģiskās traumas, atjaunojas enerģija pēc psihoemocionālajām pārslodzēm un stresa, uzlabojas asinsvadu un nervu šķiedru stāvoklis, tiek ārstēta depresija.

Taizemes pēdu masāža ir īpaša procedūra, kura spēj sniegt Jums patiesu baudu. Tā veicina atslābināšanos, mazina nogurumu, kā arī nostiprina imūnsistēmu. Jau senie cilvēki pievērsa uzmanību pēdu masāžas brīnumainajai iedarbībai. Tas izskaidrojams ar lielu skaitu aktīvo punktu šajā cilvēka ķermeņa daļā, kuri savukārt ir saistīti ar cilvēka iekšējo orgānu lielāko daļu. Šis masāža ir ieteicams pret veselu virkni slimību, ieskaitot gremošanas sistēmas traucējumus, trauksmes sajūtu, stresu, pārpūlēšanos, asinsvadu slimības, bezmiegu, tahikardiju, kā arī dažādas lokālās saslimšanas. Pēdu masāža meistars izmanto speciālu bambusa nūjiņu un balzamu uz ārstniecisko augu bāzes vai barojošu krēmu.

Pēdām paredzētā tajiešu Masāža vērtīgās īpašības: tas izvada toksīnus no cilvēka organisma, uzlabo asinsriti, limfas plūsmu un atteci, mazina kāju muskulatūras nogurumu, nostiprina cilvēka imūnsistēmu, uzlabo kāju un roku enerģētiku, veicina gremošanas sistēmas uzlabošanos, atbrīvo no krampjiem kāju ikros, paaugstinās kāju un roku locītavu lokanība, tiek noņemta kāju tūska, tiek novērsta jaunu varikozo mezglu veidošanās, atbrīvo no bezmiega, atslābina, noņemt stresu.

Šā maģiskā Masāža metodika izpaužas sautēto zāļu maisiņu maigajā iedarbībā uz organisma audiem. Kompreses sastāvā, kuru izmanto masāžai ar zāļu maisiņiem, ietilpst ārstniecisko zāļu, saknīšu, augļu un ziedu maisījums, kuri tika savākti eksotiskajos mežos akts aizsegā, stingri noteiktā mēness fāzē. Zāļu maisījumu receptes dziednieki nodeva no mutes mutē vai arī tās tika glabātas dievnamos.
Speciālais tajiešu zālīšu maisījums — teicams veids, lai atslābinātos un mazinātu stresu, uzlabotu asins plūsmu vajadzīgajā ķermeņa daļā. Оrgāni un audi tiek piesātināti ar skābekli, uzlabojas vielmaiņa. Turklāt atslābst saspringtie muskuļi, no organisma ātrāk tiek izvadīti toksīni. Tas viss nostiprina imunitāti un piešķir enerģijas lādiņu. Ar siltuma un zālīšu kompreses vai maisiņu iedarbības palīdzību var tikt galā ar smeldzošu muskuļu spriedzi, tiek uzlabotas elpošanas funkcijas, turklāt šīs kompreses iedarbojas kā dabisks antiseptiķis. Zāļu kompreses sniedz ādai arī tonizējošu iedarbību, mazina niezi alerģisku reakciju gadījumā.

Sākas ar vieglām glaudošām un norīvēšanas kustībām, kas iesilda bērna galvas ādu. Tas rada nomierinošu iedarbību uz nervu sistēmu, atslābina galvas, kakla un plecu muskuļus. Pēc tam spiediena spēks pakāpeniski palielinās. Gareniskas, apļveida, novirzošas un vibrējošas kustības kļūst aizvien intensīvākas un notiek bioloģiski aktīvo punktu masāža.
Lieliska profilakse migrēnai, noņem nogurumu, atvieglo pašsajūtu, piešķir enerģiju, vieglumu ķermenim, uzlabo galvas asinsriti, matu augšanu un veselību. Samazina trauksmes un stresa līmeni. Nostiprina imunitāti, palīdz pret bezmiegu.
Procedūras procesā notiek būtiska galvas muskuļu atslābināšanās, tas kalpo par lielisku asinsrites profilaksi, uzlabo atmiņu, stimulē prāta darbību, palīdz atjaunot darbaspējas un vispārīgo pašsajūtu.

Tiem, kuri ciena savu laiku. Muguras, kakla–apkakles zonas un jostas vietas izmasēšana. Tradicionālā Masāža tehnika, izmantojot aromātiskās eļļas pēc vēlēšanās. Noņem visa ķermeņa nogurumu un sasprindzinājumu muguras apgabalā.
Atslābina muskuļus, uzlabo ķermeņa tonusu un fiziskās aktivitātes.

ON-line masāžas pieprasījums

NOREZERVĒT