LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Telpas Korporatīviem Pasākumiem

TELPA HARMONIJA

 

 • U-ShapeShape26 pers.
 • TheatreShape48 pers.
 • ClassroomShape40 pers.
 • Oval BoardroomShape22 pers.
 • BoardroomShape28 pers.
 • Informal*Shape40 pers.
Cena par 1 dienu: 150 €
Cena par 1/2 dienu: 80 €
Telpas izmēri (m) : 9.65 x 5.78 m.
Telpas platība : 56 kv.m.
Griestu augstums : 3.50 m
Dabiskais apgaismojums

TELPA IDEA

 

 • U-ShapeShape16 pers.
 • TheatreShape28 pers.
 • ClassroomShape22 pers.
 • Oval BoardroomShape18 pers.
 • BoardroomShape20 pers.
 • Informal*Shape26 pers.
Cena par 1 dienu: 100 €
Cena par 1/2 dienu: 60 €
Telpas izmēri (m) : 4.69 x 5.79 m
Telpas platība : 38 kv. m.
Griestu augstums : 3.50 m
Dabiskais apgaismojums

 

Paskatieties uz ikdienas rutīnu no malas un Jūs saskatīsiet jaunas iespējas. Klusums un miers savienojumā ar svaigo jūras gaisu izvēdinās stresa putekļus un Jūs izbrīnīs fantastiskie rezultāti – uzlabosies koncentrēšanās spēja, sajutīsiet enerģijas pieplūdumu un jaunu ideju rašanos. Mēs Jūs gaidām! Mūsdienīgs aprīkojums un profesionāli uzmanīgs personāls Jums palīdzēs : Sagatavosim detalizēto plānu jebkuram pasākumam , saskaņā ar jūsu budžetu un laika iespējam . Mēs parūpēsimies, lai Jūsu pasākums noritētu sekmīgi!

KONFERENCES UN PASĀKUMI

Piedāvājam aprīkotas telpas Jūsu pasākumiem, konferencēm, semināriem, korporatīviem pasākumiem, ka arī privātajam tikšanām aiz slēgtām durvīm. Katrā telpā ir pieejams bezmaksas ātrs bezvadu internets. Tāfeles ar papīru, visi kancelejas piederumi, ekrāni un projektori – tiek piedāvāti no mūsu puses. Atkarībā no Jūsu pasākuma specifikas, varam izveidot dažādu veidu krēslu un galdu izvietojumu. Pieredzējis un profesionāls viesnīcas personāls jebkurā brīdī palīdzēs atrisināt visa veida tehniskos vai organizēšanas jautājumus. Jūsu pasākuma veiksmīgākai norisei piedāvājam faksa, skenera un drukas pakalpojumus.

KAFIJAS PAUZES UN ĒDINĀŠA

Restorāns SIMMER piedāvā plašas kafijas paužu variācijas, ka arī gardās un izsmalcinātās pusdienas un vakariņas. Visu ēdienreižu apkalpošana varbūt pasniegta bufetes veidā, vai arī kā individuālā apkalpošana pie galda. Restorāns piedāvā plašu izvēli grupas ēdināšanai, kuru varam piemērot katras grupas īpašam vēlmēm un prasībām. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko ēdienkarti un pasākuma telpu iekārtojumu.

IZMITINĀŠANA

Mēs izskatam katru pieprasījumu atsevišķi, un piedāvājam labākas izmitināšanas iespējas. Viesnīca piedāvā labāko variantu, ņemot vērā grupas iespējas un prasības. Jūsu izvēlei tiks piedāvātas dažādas kategorijas istabas. Istabas cenā ir iekļautas brokastis, čības, peldmētelis, bezvadu interneta lietošana, autostāvvieta viesnīcas teritorijā.

ATPŪTA , SPA & WELLNESS

Lai atgūtu spēkus pēc garam pārrunām vai vienkārši pabūt neformāla gaisotnē ar kolēģiem, partneriem vai draugiem, mūsu SPA centrs piedāvā saunas, tvaiku pirts un baseina apmeklējumu. Viesiem kuriem sports ir neatņemama ikdienas dzīves daļa ir iespēja apmeklēt mūsu jauno GYM studiju. Mūsu SPA centrs ir vienīgais Jūrmalā, kas piedāvā unikālas sejas un ķermeņa procedūras, ka arī Taizemes masāžas.

KONFERENČU TELPAS

image description
HARMONIJA
150 € 40 people
image description
IDEA
100 € 20 people
image description
KONFERENČU SERVISS : APRĪKOJUMS, ĒDINAŠANA

Free WiFi

free parking

On-line rezervācija

Pieprasīt tāmi

JAUNIE ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI KATRAI GAUMEI