LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

JAUNĪBAS IEDVESMA : ANTI-AGE SPA BRĪVDIENAS

3 dienas/ 2 naktis

 

Izmantojiet mūsu piedāvājumu, parūpējieties par sevi un sajūtiet sevi jaunāku! Svaigs jūras vējš atnesīs jaunas idejas  un vēlmes!

 SPA programmā iekļauts:
– Agrā iebraukšana (11:00) un vēlā izbraukšana (16:00)
– 3 dienas – 2 naktis izvēlētajā numuru kategorijā
– 2 brokastis (08:00-10:30)
– 1  vakariņas (3 ēdieni ) viesnīcas restorānā Simmer , dzērieni par papild.maksu
– Katru dienu Akvakluba apmeklējums – sauna, tvaiku pirts un baseins 16:00-21:00;

GYM/Fitness apmeklējums

– Halāti, čības

– Auto stāvvieta

– Bezvadu Internets WiFi

– PVN

3 SPA procedūras katrai personai :

1 x Taizemes relaksējoša ķermeņa masāža (60 min ) :Aroma-Masāža — tā ir īpaša tehnika, kad ārstnieciskais efekts un vitāli svarīgo dziļāko centru atvēršana tiek veikta pēc atgriezeniskās saites metodes. Visiem ir zināms, ka labsajūta uzlabo noskaņojumu, vairo optimismu un enerģiju. Ne velti senie Austrumu gudrie bija teikuši – viens baudas mirklis pagarina mūžu par tūkstoš gadiem. Aroma-Masāža, protams, ietilpst arī tradicionālā masāžas tehnika, bet tā vēl tiek papildināta ar aromterapiju, kura piešķir masāža tā īpašo jēgu. Aromterapija veicina noskaņojuma un pašsajūtas uzlabošanos, bet eļļas efektīvi mitrina, baro un tonizē ādu. Ar ārstniecisko augu ekstraktiem bagātinātā eļļa iekļūst dziļi šūnās, kur šķīdina un šķeļ toksīnus un liekos brīvos radikāļus. Aroma-Masāža palīdz atjaunot un harmonizēt iekšējo enerģiju. Eļļas ajūrvēdiskie aromāti aktīvi iedarbojas caur reflektoro zonu, un tas noregulē neironu ķēdes, kuri atbild par noskaņojumu un organisma tonusu.Aroma-Masāža efektivitāte: pāriet bezmiegs un nogurums, harmonizējas ķermenis un emocijas, tiek remdētas psiholoģiskās traumas, atjaunojas enerģija pēc psihoemocionālajām pārslodzēm un stresa, uzlabojas asinsvadu un nervu šķiedru stāvoklis, tiek ārstēta depresija.

1 x SPA Terapija Sarkanvīns (pilīngs un ietīšana ) : Sarkanvīna maska : uzmundrinājums, atjaunošanās, enerģija, libido, vasaras pilnbrieds, anti oksidantu iedarbība  .Rezultāts : ādu tonizējoša maska, gluda, elastīga, mitrināta āda.

1 x Aparātu sejas procedūra ar PBSerum EXTREME FIRMNESS ( liftings ) ( 40 min)  

Cena par programu par numuru

Istabas veids 10.01. – 30.04.2019 10.05. – 31.05.2019
SGL STD ( 1-viet.) standarts 259 € 304 €
DBL/ TWIN STD (2-vet.) standarts 389 € 469 €
Corner Suite/Sun Suite ( 2 pers.) 469 € 569 €
Corner Suite/Sun Suite ( 1 pers.) 344 € 444 €
Amber Suite/Marine Suite / Terrace Suite( 2 pers.) 489 € 589 €
Amber Suite/Marine Suite / Terrace Suite  ( 1 pers.) 364 € 464 €

 

 

Norezervēt