LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

DĀVANU KARTE

 

Meklējat perfektu dāvanu? Ieprieciniet jūsu draugus un mīļotos, uzdāvinot viņiem iespēju labi pavadīt laiku Jūrmalā jūras krastā Amber Sea Hotel & SPA viesnīcā.

Mēs piedāvājam dāvanu kartes uz izmitināšanu vai arī  Thai Lotus masažas salona un Maison de Beaute skaistumkopšanas salona dāvanu kartes, kur tiks ierakstīts vēlamais pakalpojums.. Pasūtot dāvanu karti uz savu e-pastu, jūs to varat pārsūtīt vēlamajai personai.

E-dāvanu karti ir viegli pasūtīt , rakstot uz info@amberhotel.lv, noradot summu un vēlamo pakalpojumu. Atbraucot uz viesnīcu, e-dāvanu karte ir jāapmaina pret oriģinālo karti viesnīcas recepcijā. Pēc katras pakalpojuma pirkšanas mēs fiksējam iegādāto pakalpojumu un atlikušo naudas summu.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēnesi no pirkšanas dienas. Viesnīcas īpašiem piedāvājumiem var būt cits derīguma termiņš, tas ir minēts piedāvājuma aprakstā.

 

Viesnīca Amber Sea Hotel Thai Lotus Masāža Sejas un ķermeņa procedūras Restorāns Simmer Restorāns un Bārs Ērti viesnīcas numuri Baseins viesnīcā Baseins Akvaparks