LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Procedūras sejai

PROCEDŪRAS SEJAI

EKO Alģinātu plastificējošā maska (pēc ādas tipa)……………………………………………..20 € (30 min.)

Pretstresa procedūra ar masku Faraona noslēpums no Neovita HerbaCeuticals ™ … 55 € ( 60 min. )

Pharao’s Secret ir sevišķi efektīva stresu mazinoša sastāvdaļu sistēma, kas mazina vairāku apkārtējās vides kaitīgo faktoru iedarbību uz ādu un novērš spriedzi, kurai āda tiek pakļauta. Tas izmanto sinerģiju, ko veido granātābola ekstrakts un unikālās faraonu kviešu īpašības.Bagātīgi kopjoša maska putu formā ar aprikožu sēkliņu eļļu, karitē sviestu, hohobas eļļu un argāna eļļu. Efektīvā Pharao’s Secret sastāvdaļu sistēma ar pilnveidotiem faraonu kviešu un granātābolu ekstraktiem nodrošina ideālu bāzi intensīvai ādas kopšanai. Aktīvās sastāvdaļas: granātābolu ekstrakts, faraonu kvieši, karitē sviests, aprikožu sēkliņu eļļa, argāna eļļa, hohobas eļļa, dabiskais mitrinošais faktors (NMF).

Intensīva mitrinoša procedūra ar argāna eļļu no Neovita HerbaCeuticals ™ …………….  45 € (60 min.)

Novatoriskā sastāvdaļu sistēma regulē un nostiprina ādas dabiskās funkcijas, aizkavē ādas novecošanos un palīdz novērst priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes. Novatoriskajā sastāvdaļu sistēmā iekļautas šādas augstākās kvalitātes sastāvdaļas: bioloģiskā argāna eļļa: vērtīgs ekstrakts, kas iegūts no argāna koka augļa, ko sauc arī par „Marokas zeltu”. Īpašajā kombinācijā iekļautie proteīni ar augstu molekulāro sastāvu ilgstoši nostiprina ādas hidrolipīdu kārtiņu. Īpaši augstais dabisko tokoferolu sastāvs ļauj argāna eļļai nodrošināt izcilu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos; burvju lazda: to izmantojuši indiāņi, gan lai veicinātu brūču dzīšanu, gan arī ādas kopšanas mērķiem. Zinātniski pētījumi pierāda tās ādu nomierinošo un iekaisumu mazinošo iedarbību;  Moisture Plus komplekss: intensīva mitrinošā kombinācija, ko veido augu glicerīns un augstākās, medicīniskās kvalitātes urīnviela jeb karbamīds. Tiek izmantots optimāli efektīvā koncentrācijā, lai nevainojami apgādātu ādu ar mitrumu.

Intensīva procedūra ar kompleksu DERMATRIX ™ no Neovita HerbaCeuticals ™  …………… 60 € (60 min. )

DERMATRIXTM sastāvdaļu sistēmas komponents ir īpašie peptīdi. Šie tā dēvētie matrikīni ir ādas ķīmiskie ziņneši, kas stimulē ādas atjaunošanās procesus, lai dziedētu ievainojumus. Tie aktivizē jaunu ekstracelulārās matricas sintēzi un regulē ādas atjaunošanos no iekšienes.

Procedūra ar pretstresa dzērveņu-granātābolu masku no HydroPeptide ® ……………………… 65 € ( 60 min. )

 Procedūra ar C vitamīnu un AHA skābem  : liftinga efekts  no HydroPeptide ® ………………..  75 € (75 min.)

Procedūra ar dabīgo jūras kolagēnu : liftings un reģenerācija   no Neovita HerbaCeuticals ™  .  75 € ( 75 min. )

Procedūra NEOWHITE ( balinošs efekts) no Neovita HerbaCeuticals ™  ……………………………..  60 € (75 min. )

Vēlme pēc vienmērīga ādas toņa ir gandrīz tikpat sena kā cilvēce. Īpaši Āzijā „porcelāna krāsas ādu” uzskata par klasiskā skaistuma iemiesojumu. Pēdējā laikā ādu balinošie līdzekļi kļūst aizvien populārāki arī Eiropā. Neparasto rezultātu iegūt ļauj īpaši augstais dabisko olīvu lapu un olīvu ekstrakts apvienojumā ar C vitamīnu. Tādējādi NEOWHITE ne tikai vienmērīgi izgaismo ādu un padara gaišāku, bet arī īpaši labi iedarbojas uz pigmentācijas plankumiem. Papildus ādu balinošajai iedarbībai tā tiek efektīvi aizsargāta pret oksidatīvo stresu. Tas ļauj efektīvi cīnīties pret priekšlaicīgu šūnu novecošanās procesu.

SEJAS MASAŽAS

Klasiskā sejas masāža                                        25 min. 25 €

Sejas limfodrenāža masāža                              30 min.  30 €

Nefertiti sejas masāža  ar liftinga efektu       50 min.   45 €

Pretstresa hiromasāža                                       50 min.    55 €

 

APARĀTA BEZADATU MEZOTERAPIJA SEJAI

Procedūra pēc adas tipa                                            40 min.   35 €

Kapilāru stiprinošā procedūra (pret kuperozi )    40 min. 35 €

Ar PBSerum HYALURONIC adas mitrināšana un izlīdzinašana    40 min. 45 €

Ar PBSerum EXTREME FIRMNESS liftings                                       40 min. 45 €

 

PROCEDŪRAS VĪRIEŠIEM

Kompleksa procedūra jūtīgai adai no Neovita HerbaCeuticals ™   50 min.  45  €

Kompleksa relaksējošā procedūra Pour Homme                                60 min.  60  €

NOREZERVĒT