LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Masāžas

RELAKSĒJOŠA masāža ( 60 min.) –  45 €  Šāda masāža nomierina, atslābina muskuļus un atbrīvo no negatīvās spriedzes. Masāžas laikā tiek izmasētas visas ķermeņa daļas – galva, kakls, krūšu daļa, vēders, mugura, rokas, kājas un pēdas. Lai labāk sasniegu vēlamo rezultātu, masāžas laikā tiek veikta maiga iedarbība uz cilvēka ķermenī esošajiem īpašajiem punktiem, kas atbild par dažādām organisma funkcijām un uzlabo to darbību. Masāžu veic izmantojot aromātiskas masāžas eļļas, kas papildina labsajūtu un veicina masāžas iedarbību. Viens masāžas seanss un jūs jutīsieties tā it kā atgrieztos no nedēļu ilga atvaļinājuma.

 

Klasiskā masāža ( 60 min.) – 45 €  Klasiskās masāžas iedarbība vērsta uz fizisko ķermeni un tās uzdevums ir iekustināt muskuļus, novērst sāpes tajos, atjaunot muskuļu un locītavu elastību, uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, veicināt vielmaiņu un nostiprināt imūnsistēmu. Līdztekus masāžas gaitā ķermenis atslābinās, tas atjauno spēkus, pazūd stress un nogurums.

 

Dziļo audu masāža ( 60 min.) –  45 €  Kā vēsta pats nosaukums, dziļo audu masāža ir veids, kādā ar specifiskiem paņēmieniem tiek panākta dziļa iedarbība uz muskuļiem un apkārt esošajiem saistaudiem. Ar masāžas palīdzību atbrīvojot savilktos punktus, iespējams likvidēt ne tikai lokālas sāpes, piemēram, muguras plecu daļā, bet arī citas to izraisītās sekas – galvas sāpes, reiboni, tirpšanu rokās, nemieru un pat miega traucējumus, vienlaikus uzlabojot saišu un cīpslu funkcijas, stāju un pašsajūtu.

 

Grūtnieču masāža ( 30 min.)  – 30  € Laba masāža ievērojami uzlabos topošās māmiņas pašsajūtu un veselību. Masāža grūtniecēm ir piemērota visā grūtniecības periodā.

 

Pretcelulīta masāža  ( 60 min.) – 49 €  Cīņai ar celulītu tiek izmantotas visdažādākās metodes, taču par vienu no efektīvākajam tiek atzīta pretcelulīta masāža. Tā ir fiziska iedarbība uz celulīta skartajām vietām, kad ar masiera rokām burtiski katrs tauku kunkulītis tiek izspaidīts un izmīcīts. Atšķirībā no citiem masāžu veidiem pretcelulīta masāža ir daudz dziļāka un spēcīgāka, jo iedarbojas uz dziļākajiem zemādas slāņiem. Pielietojot īpašus masāžas paņēmienus, tiek panākta asinsrites un limfātiskās sistēmas darbības aktivizēšanās, atjaunojas vielmaiņas procesi šūnās, uzlabojas audu apgāde ar skābekli, no organisma izvadās liekais šķidrums, samazinās tūska, atjaunojas ādas tonuss un elastība, tā kļūst gludāk.

 

Pēdu reflektoloģija ( 40  min.) – 35 €  Refleksoloģijas galvenā darbības zona ir pēdas, kas atspoguļo cilvēka ķermeni un tajā esošos orgānus. Pēdās atrodas daudz tā saukto refleksogēno punktu, kas ir saistīti ar noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem. Refleksoloģija ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Ietekmējot šos punktus, var panākt organisma funkciju uzlabošanos. Šādi tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un organisms slimību uzveic pats.

 

Čampi galvas masāža (45 min.) – 40 € Čampi masāža ir viena no Ājurvēdiskās masāžas veidiem. Senā indiešu galvas masāža «champi» ir pazīstama jau piecus gadu tūkstošus un veiksmīgi tiek izmantota arī mūsdienās kā dziedniecības un relaksācijas metode gan Indijā, gan arī citur pasaulē. Čampi masāžā , kas ietver sevī plecu, roku, kakla un galvas masāžu, izmantojot speciālas ajūrvēdas eļļas,  kurām piemīt unikāla spēja iedarboties uz cilvēka apziņu un nervu sistēmu. Masāža nav dziļa, tā ir glāstoša, relaksējoša. Eļļa tiek iestrādāta pa enerģijas līnijām, kā tās plūst organismā.

 

Muguras masāža ( 45 min.) – 39 €

Tradicionāli muguras masāža aptver muskuļus no kakla zonas līdz sēžai. Masāžai izmanto dažādas kustības – glāstīšanu, mīcīšanu, berzēšanu, pliķēšanu un vibrāciju. Vispirms āda tiek „iesildīta”, veicot mierīgas glāstošas kustības, pakāpeniski masāža kļūst intensīvāka, tādējādi iedarbojoties uz dziļākiem zemādas slāņiem. Masāžas nobeigumā kustības atkal ir mierīgas, glāstošas un relaksējošas, ķermenis nomierinās un atslābst. Masāžas laikā tiek izmantotas speciālas masāžas eļļas.

NOREZERVĒT