LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

LUXURY

Izcila kvalitāte

On-line rezervācija

Procedūras sejai

Starojoša un atjaunota āda, pozitīvas emocijas, harmonija un visa ķermeņa labsajūta ir tas, ko iegūsiet jebkuras  Maison de Beaute salonas sejas procedūras rezultātā. Mūsu  kosmetologi izvērtēs jūsu ādas tipu un tikai tad izvēlēsies ikvienai procedūrai piemērotāko kosmētiku. Tādējādi arī atvieglos jūsu izvēli, rekomendējot tieši to, kas ādai tik tiešām ir nepieciešams.

Visas Maison de Beaute  sejas procedūras ir virzītas ne tikai uz vizuāli redzamiem rezultātiem . Bet vienlaikus iekļauj arī dažādas relaksācijas tehnikas, kas palīdz ādai atgūt veselīgu struktūru un piešķir starojošu viegluma sajūtu.

Details

Ķermeņa procedūras

Maison de Beaute salona meistari  piedāvā profesionāli izstrādātas procedūras Jūsu skaistumam un veselībāi . Uzturēt labu fizisko formu, ir svarīgi, bet ne mazāk svarīgi ir kopt ķermeni un ādu. Skaista ādu ne tikai dod šarmu, bet arī atspoguļo veselības stāvokli. Procedūras ķermenim padarīs jūsu ādu gludu, mīkstu un atbrīvos no dažādām ādas problēmām Mūsu salona piedāvājam jaunās ekoloģiskās procedūras , izmantojot augstas kvalitātes, efektīvus innovatīvus kosmetoloģijas līdzekļus , kas liks jums sajust skaistumu un parliecību vai vienkarši gūt baudu un paļauties mūsu kvalificētajiem speciālistiem.  

Details

JAUNIE ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI KATRAI GAUMEI