LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

LUXURY

Izcila kvalitāte

On-line rezervācija

ENDOSFĒRAS Terapija

Atsauksmes par endosfēras terapiju liek domāt par nepieciešamību to izmantot. Šī metode ir balstīta uz aparatūras apstrādiķermeņa ar īpašu kompresijas microvibration. Kad tas tika izstrādāts, aktīvi iesaistot flebologus. Tāpēc pretēji tradicionālajai pretcelulīta masāžas endosfēras terapijai (pateicīgu klientu atsauksmes apstiprina šo informāciju) rūpīgi ārstē vēnas un kapilārus un pat nostiprina to sienas.Tā rezultātā, jūs varat atbrīvoties ne tikai no celulīta, striju bet pēc grūtniecības arī radušās. Kā norāda lietotāji, pēc pilnīga kursa pabeigšanas viņi saņēma lielisku rezultātu . Āda kļūst gluda, elastīga un veselības stāvoklis vairākkārt uzlabojies.  

Details

BIOLOGIC RECHERCHE procedūras

Ivans, Žozeta un Filips Alluši – biologs, fizioterapeite un ārsts. Pateicoties dziļām zināšanām un kaislīgai aizraušanās ar darbu viņi uzrakstīja jaunu, unikālu, laiku apsteidzošu sadaļu ādas kopšanas procedūru vēsturē. 30 gadus atpakaļ viņi izveidoja uzņēmumu, kas darbojās kā zinātniski pētnieciskā laboratorija, izgudrojot kosmētiskos preparātus nozares speciālistiem. Šodien Biologique Recherche metodei piemīt nevainojama reputācija – šī metode ir pārsteidzoši efektīva, balstīta uz klīniskas pieejas estētiskajām procedūrām, kurā tiek izmantoti tīri augsti koncentrēti preparāti un oriģinālas procedūru metodes.

Details

Procedūras sejai

Starojoša un atjaunota āda, pozitīvas emocijas, harmonija un visa ķermeņa labsajūta ir tas, ko iegūsiet jebkuras  Maison de Beaute salonas sejas procedūras rezultātā. Mūsu  kosmetologi izvērtēs jūsu ādas tipu un tikai tad izvēlēsies ikvienai procedūrai piemērotāko kosmētiku. Tādējādi arī atvieglos jūsu izvēli, rekomendējot tieši to, kas ādai tik tiešām ir nepieciešams.

Visas Maison de Beaute  sejas procedūras ir virzītas ne tikai uz vizuāli redzamiem rezultātiem . Bet vienlaikus iekļauj arī dažādas relaksācijas tehnikas, kas palīdz ādai atgūt veselīgu struktūru un piešķir starojošu viegluma sajūtu.

Details

Ķermeņa procedūras

Maison de Beaute salona meistari  piedāvā profesionāli izstrādātas procedūras Jūsu skaistumam un veselībāi . Uzturēt labu fizisko formu, ir svarīgi, bet ne mazāk svarīgi ir kopt ķermeni un ādu. Skaista ādu ne tikai dod šarmu, bet arī atspoguļo veselības stāvokli. Procedūras ķermenim padarīs jūsu ādu gludu, mīkstu un atbrīvos no dažādām ādas problēmām Mūsu salona piedāvājam jaunās ekoloģiskās procedūras , izmantojot augstas kvalitātes, efektīvus innovatīvus kosmetoloģijas līdzekļus , kas liks jums sajust skaistumu un parliecību vai vienkarši gūt baudu un paļauties mūsu kvalificētajiem speciālistiem.  

Details

JAUNIE ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI KATRAI GAUMEI