Galvenās priekšrocības un ieguvumi, ko sniedz Taizemes masāža: pats masāžas process ir baudāms un rada tikai patīkamas emocijas ; masāža paplašinās Jūsu izjūtu un sajūtu līmeni ; vēl ilgi pēc masāžas Jūs jutīsieties pacilāts un būsiet labā garastāvoklī

Masāža ir ļoti ieteicama šādos gadījumos: jums neatliek laika aktīvam dzīvesveidam ; Jums ir sāpes muskuļos ; Jums ir miega traucējumi

Galvenais labums, ko sniedz Taizemes masāža ir kompleksa enerģijas cirkulācijas radīšana Jūsu ķermenī, padarot mukuļus elastīgākus un atslābinot tos, veidojot dzīvīguma harmoniju Jūsu muskuļos un visā Jūsu ķermenī.

Тradicionālās Taizemes masāžas paņēmienus, ietver stiepšanās, nospiežot un pagriežot tehnika, pakļaušanu enerģijas meridiāniem. Atbrīvojot bloķētu enerģiju un uzlabojot efektivitāti, tas veicina dziļu relaksāciju, noņemšanu uzkrāto ikdienas stresu, uzlabot veselību, palielināt savu vitalitāti, rada harmoniju prāta un ķermeņa. Izpilda īpašāja vaļīga apģērba uz matraca. Pēc seansa: spēka pieaugums, atjauno iekšējo līdzsvaru, uzlabo vielmaiņu.Tradicionālā Taizemes masāža pilna apjoma (2 stundas), iespēja veltīt vairāk laika, lai strādātu ar problēmu zonām.

Taizemes tradicionālā masāža bērniem no 3 līdz 12 gadiem Pozitīva ietekme uz imūno, nervu, asinsvadu, endokrīno, skeleta, gremošanas sistēmam bērna organismā. Lieliska profilakse un ārstēšana skoliozu.

Taizemes pēdu masāža. Lielisks līdzeklis, lai uzlabotu asinsriti un limfodrenāžu. Stundas laikā rūpīgi izstrādāts kapteinis visu būtisko punktus jūsu kājām no papēža līdz pirkstu galiem un aktivizē visus enerģijas punktus. Masāža ietver Taizemes balzāmu ar kampara un mentola eļļu. Masāžas ietver elementus, tradicionālo Taizemes masāža , muguras, plecu, kakla un galvas. Jūs sajutīsiet vieglumu un patīkamu sajūtu, pilnīgo relaksāciju.

Taizemes galvas masāža - sena austrumu antistresa procedūras palīdz atbrīvoties no noguruma un stresa. Pamata kustība šī masāžas -  masieris masējot jūs ietekmē galvai, kaklam un pleciem. Masējot galvu uzlabo vispārējo fizisko un emocionālo stāvokli, aktivizē imūnsistēmu, palīdz ārstēt migrēnas un bezmiegu, veicina augšanu un stiprina matus. Masāžas laika atbrīvo nogurušas acis un galvassāpes.

Aroma masāža ar ekzotiskam eļļām, lieliski baro un mitrina ādu, paātrina ādas šūnu reģenerāciju un atjaunošanos procesus. Palīdz atbrīvoties no vispārējā noguruma. Augu eļļu reflektori uzlabo darbību uz nervu galiem, kapilāru un akupresūras punktus.Pēc masāžas āda būs mīksta un rezultāts paliks uz ilgu laiku.  

Cenas šeit