KĀ NOKĻŪT

GPS: 56.981426,23.835157

Kā nokļūt ar vilcienu

Pasažieru vilcieni no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas (Stacijas laukums 1) uz Jūrmalu atiet no 4. perona 3. un 4. ceļa Tukuma, Ķemeru un Slokas virzienā.

Jūrmala no Centrālās stacijas līdz stacijai Bulduri  vai Majori  sasniedzama 30 minūšu laikā. No stacijas Bulduri , vai Majori  tālāk ar autobusu līdz pieturas Kr. Barona iela

Braukšanas biļetes iegādājamas biļešu kasēs, kā arī pie vilciena konduktora, ja dzelzceļa stacijā vai pieturas punktā kase nedarbojas. Biļetes maksa atkarībā no izraudzītās pieturvietas – 1.00 -1.40 EUR. (Maršruts “Rīga–Majori” aizņem 30 min un maksā 1,40 EUR.) Vilcienos, iegādājoties bagāžas biļeti, drīkst pārvadāt velosipēdus. Vilcienu kustības saraksts un cita informācija:  www.pv.lv

Kā nokļūt ar auto

Jūrmala no Rīgas pilsētas centra atrodas 20 km attālumā un sasniedzama pa autoceļiem A10/E22.

No 1. aprīļa līdz 30. septembrim, iebraucot Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, jāiegādājas vienreizējās iebraukšanas atļauja (2 EUR).

Caurlaidi, braucot virzienā no Rīgas, iespējams iegādāties caurlaižu iegādes punktā Priedainē, bet, iebraucot Jūrmalā no Tukuma puses, – caurlaižu iegādes punktā Vaivaros, norēķinoties gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm. Par caurlaidi var norēķināties arī ar mobilā tālruņa palīdzību. Par caurlaidi var norēķināties arī ar mobilā tālruņa palīdzību sistēmā www.mobilly.lv. Caurlaides piešķiršanu šajā gadījumā pamato elektronisko norēķinu sistēmas īsziņa.

Plānojot apmeklēt Jūrmalu bieži, ir iespējams iegādāties caurlaides vienam kalendārajam mēnesim vai visam nodevas periodam.

Tās iegādāties var:

  • Jūrmalas pilsētas domē, Jomas ielā 1/5, Jūrmalā (skaidrā naudā un ar norēķinu karti);
  • Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā Kauguros Raiņa ielā 110 (tikai ar norēķinu karti);
  • Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5 (tikai ar norēķinu karti).
  • Portālā www.epakalpojumi.jurmala.lv (sadaļā "Jūrmalas iebraukšanas caurlaide" - "Pirkt perioda caurlaidi par pilnu maksu"). 

Vieglajam automobilim ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām caurlaides cena vienam kalendārajam mēnesim – 31 EUR. Cena visam nodevas periodam 107 EUR. Periodam no 1. jūlija līdz 30. septembrim cena 53,5 EUR.

Caurlaižu kontroli nodrošina Jūrmalas pilsētas pašvaldības policija ar videotehniskās kontroles ierīču palīdzību, kas fiksē iebraucošo transportlīdzekļu reģistrācijas numurus un pārbauda caurlaides esamību.

Par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalā bez caurlaides var tikt piemērots administratīvais sods 50 EUR.

Kā nokļūt ar taksometru

Brauciens no lidostas līdz Jūrmalai (Majoriem) izmaksā līdz 20 EUR.

Pie lidostas atradīsiet Baltic Taxi taksometrus (T. +371 20008500, +371 8500;  www.baltictaxi.lv)  un Red Cab (T. +371 8383; redcab.lv), savukārt uz lidostu var doties arī ar citu kompāniju taksometriem.

Brauciens ar taksometru no Rīgas centra līdz Jūrmalai (Majoriem) izmaksā aptuveni 25 EUR.