IEMESLI IZVĒLĒTIES MŪS

• Vienīga viesnīca Jūrmalā priežu mežā blakus pludmales  : atpūta  dabas vidē : harmonijā un klusumā garantēta!

• Prestiža Jūrmalas rajonā atrašanas vietā: labākie restorāni pastaigas attālumā  : Le Baron  Faces ( spāņu virtuve) , International ( starptautiska virtuve) , Halipapa (kaukaziesu virtuve) un dzīvojamo namu projekti ir šeit!

• Ģimenes atpūtai : bērnu rotaļlaukums svaiga gaisā mūsu zaļā teritorijā , dažādi sporta un bērnu laukumi pludmalē – tikai 100 m attālumā no viesnīcas , blakus atrodas : piedzīvojumu parks Jūrmalas Tarzans , Dzintaru Mežaparks, kas  paredzēts gan aktīvās, gan mierīgās atpūtas cienītājiem, Līvu akvaparks : lielākais slēgtā tipa akvaparks Ziemeļeiropā, kurš darbojas visu cauru gadu!

• Vienīga Jūrmalā Taizemes masāžas studija Thai Lotus, kur strada augsta klases meistari no Taizemes.

• Jūrmalā tikai mūsu SPA meistari piedāvā procedūras Biologic Recherche , kurus var saņemt prestižā Ambassade de la Beaute salonos.

• Velonoma  : blakus viesnīcai atrodas velo cēļiņš – aicinām uz velo pastaigu!

• Jūrmalas koncerti – Dzintaru koncertzāle tikai 25 min. pastaigā  !

Un, protams Jūs apkalpo uzmanīgs un gādīgs personāls!

Iemesli apmeklēt Jūrmalu

* Ideāla atrašanās vieta 10 km attālumā no lidostas un 25 km attālumā no Rīgas centra
* Unikāls klimatiskais un balneoloģiskais Eiropas kūrorts ar dabas dziednieciskajiem resursiem un plašu to pielietojumu kūrorta ārstniecībā
* 26 km gara smilšaina pludmale, kura ir labiekārtota ikvienam, tai skaitā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
* Zaļākā kūrortpilsēta Latvijā, 64% Jūrmalas – dabas teritorijas un 34% – meži
* Vienīgā pilsēta Latvijā ar Veselīgas pilsētas statusu
* 1/3 Latvijas Zilo karogu peldvietu atrodas Jūrmalā
* Viens no lielākajiem vēsturiskās koka arhitektūras mantojumiem Latvijā (103 valsts nozīmes un 295 vietējas nozīmes arhitektūras pieminekļi)

* 1/3 dažāda veida Latvijas tenisa kortu atrodas Jūrmalā
* Lielu daļu pilsētas sedz bezmaksas WIFI pārklājums
* Pilsēta piedāvā arī aktīvās atpūtas iespējas minigolfa spēles cienītājiem vai boulinga piekritējiem. Golferi var uzlabot savu meistarību vai piedalīties kādā no turnīriem "Saliena Golfā", kas ir viens no lielākajiem golfa laukumiem Austrumeiropā, kas piedāvā arī apmācības un bērnu skolu un atrodas tikai 5 km attālumā no Jūrmalas.
* Lielupes upe piedāvā plašas iespējas izbraucieniem ar jahtām, laivām, ūdenslēpēm un veikbordu.
* Jūrmala ir arī ļoti pateicīga vieta visiem aktīvās atpūtas cienītājiem dabā. Putnu vērotājiem paradīze ir Ķemeru nacionālais parks. Kopā ar ģimeni un bērniem dodieties aktīvā pastaigā pa Ķemeru nacionālā parka un Ragakāpas dabas parka takām, noslēdzot savu pastaigu ar virvju vīšanas tehnikas apgūšanu un citu amatniecības prasmju apgūšanu Jūrmalas brīvdabas muzejā.
* Ne tikai vasarā, bet arī ziemā dodieties nūjošanas pastaigā gar pludmali – tas ne tikai uzlabos jūsu fizisko formu, bet atspirdzinās pēc garas darba nedēļas. Ziemā ikviens slidot gribētājs var izbaudīt ziemas priekus Majoru slidotavā.

* Notikumu kalendārs