Ķermeņa ietīšanas

Natura Ietīšana ar Nāves Jūras duņiem
Nāves Jūras dubļi ir bagāti ar silīciju, magniju, kāliju, kalciju, dzelzs, jodu, bromu, nātriju, ftoru, alumīniju un daudziem citiem elementiem, kas ir nepieciešami ādas reģenerēšanai.
Terapija ar šiem dubļiem intensīvi attīra ādu no toksīniem un noņem atmirušas ādas šūnas.
Noņem iekaisumus, atjaunina, bagātina, uzlabo asinsriti un stiprina.
Nāves Jūras dubļu terapija tiek izmantota, kā plīglīdzeklis ārstējot reimatiskas un dermatoloģiskas saslimšanas, piemēram tādas kā psoriāze, alerģijas vai ādas seboreja.

EKO Ar kazas pienu un ličī: barojošā un nomierinošā SOS maska ķermenim.
Zīdaina maska sniegs dehidrētai un jūtīgai ādai atgūšanas aprūpi. Kazas piena proteīni ar Šī eļļu, līči augļa vitamīni, reģenerēs un dziļi mitrinās hidro – lipīdo ādas slāni. Un IRICLAMIN augu komplekss kopā ar alveju atslabina ādas saspridzinājumu un samazina UV staru nelabvēlīgo iedarbību uz ādu.

EKO Šokolādes ietīšana : bronzēšanas ķermeņa maska.
Vieglā šokolādes maska ķermenim baro, stiprina un piešķir ādai veselīgo, zeltaino un pievilcīgo izskatu. Pateicoties kakao ekstrakta saturam, maska atajuno epidermisu un naturālo lipīdo ādas slāni. Šokolādes maska var būt izmantotā visiem ādas tipiem.

EKO ar dzērvenes ekstraktu: atjaunojošā un balinošā ķermeņa maska ar dzērvenēm un alpu augiem.
Maska intensīvi baro ķermeni, palīdzot ādai atjaunot elastīgumu. Īpaši rekomendējamā priekš nobriedušai ādai ar izteiktiem asisnvadiem. Liels C vitamīna saturs, ka arī augļu skābes stimulē ādas atjaunošanu un ādas krāsas nomierināšanu. Trīs alpu ārstniecisko augu komplekss pasargā ādas šūnas no novecošanas, bet Šī eļļa nostiprina.

EKO ar sarkano vīnu: antioksidējoša iedarbība.
Terapija ir paredzētā priekš dažāda vecuma cilvēkiem, vīriešiem un sievietēm, tiem kas tievē vai cīnās pret celulītu, ka arī cilvēkiem kuri ir nogorušie sajūt stresu. Maska stimulē vielmaiņu un vielu mikrocirkulāciju, izlidzinā ādu un dziļi mitrina. Izvada toksīnus un mazina kaitīgo radikālu līmeni, ka arī  stimulē tauku audu samazināšanas procesus

 

EKO ZAĻĀ TĒJA -Notievēšana, dzīvības enerģijas atgūšana, mineralizācija, tonizēšana, atjaunošana. Ietīšana, kuras pamatsastāvā ir zaļā tēja, stimulē nervu sistēmu un uzlabo asinsriti. Kofeīnam piemīt taukus sadaloša iedarbība. Sastāvā esošajiem flavanoīdiem piemīt pretiekaisuma iedarbība. Aļģu ekstrakti mineralizē, vitaminizē, tonizē, izvada toksīnus un līdzsvaro organismu. Māls izlīdzina ādas virsmu un absorbē netīrumus.