Masāžas

Masāžas spēcīgi iedarbojas kā uz visu organismu kopumā, tā arī uz atsevišķām tā sistēmām. Ar masāžas palīdzību var noņemt stresu, nogurumu un nemieru, sagatavoties lielai fiziskai slodzei, atjaunot locītavu kustīgumu, atbrīvoties no sāpēm.

TAIZEMES  KARALISKĀ MASĀŽA

Tradicionālā Taizemes masāža iekļauj sevī klasisko iedarbību uz muskuļu-cīpslu aparātu, akupunktūru, manuālo terapiju un pasīvo jogu.Seansa laikā masierim stipri uzspiežot uz zināmiem punktiem, tiek noņemta spriedze un stimulējas limfu darbība. Organisms attīrās no šlakām, liekā šķidruma, tiek stimulēta katra organisma iekšējā orgāna darbība.Tradicionālās Taizemes masāžas mērķis galvenokārt ir organisma novešana līdz šim harmoniskajam stāvoklim, ātri sasniedzot to kā dziļu atslābumu, kā arī intensīvu dzīves spēku pieplūdumu.Masāžas laikā ne tikai uzlabojas veselības stāvoklis, bet arī uzlabojas figūra, tiek iedarbināta cilvēka atjaunināšanās programma, dažkārt līdz pamatiem mainās cilvēka dzīve.Tradicionālā Taizemes joga-masāža  ir balzāms kā miesai tā arī dvēselei!

ĶERMEŅA  KLASISKĀ MASĀŽA

Procedūras laikā tiek masēts viss ķermenis, atslābinot ķermeņa muskulatūru no sasprindzinājuma, uzlabojot asinsriti, stimulējot limfātisko sistēmu un vielmaiņu organismā. Masāža uzlabo ādas tonusu un iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu. Tā likvidē nogurumu, veicina darbaspēju atjaunošanos un patīkami uzmundrina.

THAI PĒDU MASĀŽA

Thai masāža, kuras pirmsākumi meklējami jau Budas laikā, ir viena no vissenākajām dziedniecības mākslām.Šīs sistēmas pamatā ir procedūras līniju plūstošās enerģijas garīgo, fizisko spēku un emocionālo procesu atbrīvošanai un virzīšanai.Masāža tiek veikta ar roku, pirkstu un īpašas koka nūjiņas palīdzību, pielietojot speciālas masāžas eļļas. 

KARSTO AKMEŅU MASĀŽA   

Masāža, kuras laikā uz ķermeņa tiek novietoti īpaši sasildīti akmeņi. Tie iedarbojas uz dziļajiem audiem, kuros uzkrājies sasprindzinājums, un maksimāli atslābina tos. Kamēr atsevišķas ķermeņa daļas tiek sildītas, masieris ar akmens palīdzību veic masāžu. Tās ietekmē izplešas kapilāri, paātrinās vielmaiņa un asinsrite, kas sekmē toksīnu izvadīšanu no organisma. Jūs izbaudīsiet vienreizējas sajūtas un saņemsiet spēcīgu dziedinošu efektu.

ŠOKOLĀDES MASĀŽA   

Šokolāde - tas ir ne tikai brīnišķiģs našķis, bet arī ideāls kosmētiskais līdzeklis. Šokolādes sastāvā ir mikroelementi un A, B, E un K vitamīni, kas baro, atsvaidzina un tonizē ādu. Kakao veicina laimes hormona endorfīna izstrādāšanos organismā. Šokolādes rituāls nomierina nervu sistēmu, veicina asinsriti, atslābina saspringtos muskuļus. 

PRETCELULĪTA MASĀŽA

Šīm zonām tiek izmantota specifiska pretcelulīta masāža, kas stimulē asinsriti, uzlabo limfas cirkulāciju, vielmaiņu un ādas tonusu.