Ķermeņa pīlingi

EKO Cukura pīlings ar kazas pienu un ličī.

Barojošs ķermeņa skrubis. Cukura kristāli un sojas eļļa ir galvenas skrubja satāvdaļas, kuras nostiprina sauso ādu. Cukura kristāli maigi izlidzina ādu un sojas eļļa aizsargā to un izlidzina.

EKO atsvaidzinošs cukura pīlings ar dzērvenēm
Pateicoties īpašajiem dzērveņu sastāvdaļām, šīs pīlings nostiprina asinsvadus un aizsarga ādas šūnas no novēcošanas. Sojas eļļa, kas arī ir sastāvā nodrošina lielisku aprūpi.

EKO smaržīgs sāļu pīlings ar Šī eļļu un māliem
Attīra, mitrina un intensīvi baro ādu. Jūras sāls kristāli ir galvēnā sastvādaļa, kura lieliski noņem atmirušas ādas šūnas, ka arī veicina mazo iekaisumu atrāko sadzīšanu.Pēc procedūras uz ādas atstaj delikāto, zīdano un mitrinošo slāni.

EKO Pīlings ķermenim ar sarkano vīnu
Lieliski attīra un izlīdzina ādu. Stimulē kolagēna un elstāna sintēzi, uzlabo asinsriti ādā un baro to ar skābekli. Bagāts ar E vitamīnu.

EKO Kristalizēts šokolādes pīlings
Cukura pīlings ar bagāto šokolādes aromātu. Lielisks sākums pirms atslabinošām procedurām.  Noņem atmirušas epidermisa daļas, attīra un atsvaidzina ādu. Pēc procedūras āda paliek zīdaini – glūda ar patīkamu šokolādes aromātu.

Natura Pīlings ar Nāves jūras sāli
Šīs sāls ir 100% naturālas, sāls sastāvā nav neviens cits mikroelements, izņemot Nāves jūras sāls. Ražošanas process notiek neparastas Nāves jūras krastā.
Nāves jūras sāls izmanto terapeitiskos, gan kosmetoloģiskos nolūkos.