SPA terapija

EKO DZĒRVENES: REVITALIZĀCIJA, AIZSARDZĪBA UN ATJAUNINĀŠANĀS
Aromātiskā dzērveņu līnija kļuvusi par vitamīnu bumbu nogurušai un novecojušai ādai. Dzērveņu neparastās spējas kombinācijā ar trīs Alpu zālīšu ekstraktu piešķir līnijai milzīgu spēku cīņai ar brīvajiem radikāļiem un novecošanās procesu. Ādai tiek atjaunots dzīvīgums un starojums.
Ieteicams: nobriedušai, pelēkai, ar tieksmi uz pigmentāciju ādaii, ar mērķi nostiprināt asinsvadus; smēķējošiem cilvēkiem; kā atjaunojoša un atdzīvinoša procedūra nogurušai ādai, kurai trūkst skābekļa.

EKO KAZAS PIENS UN LĪČES: MIERINĀJUMS UN REĢENERĀCIJA
Inovatīva, ar barojošām vielām bagātināta, mitrinoša līnija, kas paredzēta intensīvai sausas un jutīgas ādas kopšanai. Satur unikālu naturālu vielu kompozīciju ar daudzpusīgu reģenerējošu un nomierinošu iedarbību. Nodrošina ādai  atslābumu, elastību un ilgstošu komfortu.
Ieteicams: sausai, jutīgai, ar tieksmi uz lobīšanos, kā glābjošu no kairinājumiem un saules apdegumiem, ādai, kuru nepieciešams nostiprināt, atjaunināt un reģenerēt; nekaitīga procedūra grūtniecēm.

EKO SARKANVĪNS: ELASTĪGUMS UN ATJAUNOŠANĀS.
Visu vecuma cilvēkiem: nogurušiem un dzīvojošiem nepārtrauktā stresā, novājēt gribētājiem un tiem, kas cīnās ar celulītu.
Pazīmes: elastīguma zudums, ādas paātrināta novecošanās, sausa un ļengana āda, traucēta toksisko vielu izvadīšana; netīra, pelēka un nogurusi āda, palielināti tauku nosēdumi un visu formu celulīts.
Iedarbība: samazinās kaitīgo brīvo radikāļu līmenis, atjaunināšanās, āda kļūst elastīgāka un atjaunojas; intensīvi mitrinās; toksīnu izvadīšana (detoksikācija); vielmaiņas un mikrocirkulācijas uzlabošanās; tauku šūnu un celulīta samazināšanās.

EKO ŠOKOLĀDES krāšņums: Atslābinoša ķermeņa procedūra.Šī procedūra radīta pamatojoties uz aromātiskās šokolādes brīnišķīgajām īpašiībām,kurām piemīt novājēšanas efekts un tās atbild par jūsu ādas barošanu.Intensīvi gludina un nostiprina ādu, atjauno nogurušo ādu.Apņem ķermeni ar neparasti patīkamu apvienotu šokolādes un apelsīna aromātu.

 

Pazīmes: novājināta āda pēc diētas ievērošanas, kā arī pēc grūtniecības, nogurusi āda, kurai nepieciešamas papildināt barojošās vielas.
Iedarbība:  ādas gludums, tiek nodrošināti pamata komponenti ādas kopšanai un barošanai,β-endorfīna (laimes hormona) aktivizācija, noguruma un stresa pazīmju likvidēšana.

 

 EKO ZAĻĀ TĒJA – tonizē, bagātina ar minerāliem un atjaunina ādu,stimulē novājēšanu, vairo spēkus .Satur trīs alkaloīdus(kofeīnu, teofīlu un teobromīnu), kas stimulē nervu sistēnu un uzlabo asinsriti .