Alginātu palstificējošas maskas

EKO Ķermeņa maska anti- age  Aplesīnu (siltā)

 Ādas atjaunošā siltā maskā – jaunas paaudzes kosmetoloģijas produkts. Siltums – ir galvenais faktors, kurš  veicina ātrāko aktīvo daļu iedarbību uz ādu. Algināta un koalīna maisījums nodrošina ādai vajadzīgas un barojašas vielas. Ar E vitamīnu bagāta maska palēninā novecošanas procesus un stimulē ādas aizsargfunkcijas. Rūgtā aplesīna eļļa piešķir āda vitālo izskatu. Maska nodrošina ādai optimālu mitrināšanas līmeni, atjaunošanu un ievērojamo elastīgumu.

EKO Detox maska ar zaļo tēju (siltā)
Patīkamā, modelējošā un toksīnu izvadoša maska ar zaļo tēju un Laminarijas aļģēm. Atdzivina un stimulē ādu, uzlabo mikrocirkulāciju, aizkāvē novecošanu. Maska bagāta ar jodu, kofeīnu, vitamīniem un daudziem antioksidējošiem mikroelementiem.Pateicoties tam, ka maska tiek uzklāta siltā veidā, ādas šūnas sāk atrāk  aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanu, kuri stimulē arī toksīnu izvādīšanu. Maskai piemīt arī relaksējošā iedarbība.

EKO Pretcelulīta maska ar zaļo tēju (aukstā)
Modelējošā un anti – cellulite iedarbība pateicoties jūras aļģēm un zaļas tējas aktīvam sastādaļām.Kofeīns un Laminarijas aļģes izveido aktīvo duetu, kas paātrina lipolizes darbību.Stiprina un atjauno  saisaudus. Stimulē mikrocirkulāciju, lieliski drenē ādu, izvada toksīnus un lieku ūdeni no audiem. Vizuāli uzlabo ādas tekstūru.

EKO maska priekš ādas tvirtuma un elastīguma uzlabošanai dekoltē zonā
Profesionālā maska ir speciāli paredzētā kopšanai ādai dekoltē un krūts zonā. Galvenā šis maskas sastāvdaļa ir Ulva AOSA aļģes, kuras iedarbojas uz ādas tvirtumu. Ādas audi lieliski sagremo šīs aļģes, kuras pēc savas dabas ir naturāla elastāna aizvietotājs.
Šīs aļģes sastāvdaļas stimulē ādas šunās jauna kolagēna producēšanu. Stiprina un atjauno ādas struktūru, savelk ādu un novērš satiepumus. Aminoskābes, proteīni, minerāli, dzelzs, C-vitamīns, un augsts beta-karotīna saturs: iedarbojas uz ādas atjaunošanu un atdzīvināšanu. Maska tike izmantotā pārsvara nobriedušai ādai, ka arī ādai ar izstiepumiem. Ļoti efektīvi palīdz atjaunot un reģenerēt ādu uz vēdera zonas pēc dzemdībām.