Pretnovēcošanas procedūras (aktīvais anti-age)

JAUNĪBAS IEDVESMA pretgrumbu procedūra ar gialurona skābi
Pamanāmi samazina strukturālās un mīmikas krunciņas. Inovatīva kosmētikas līnija, kuras pamatā ir gialurona skābe, tika radīta domājot par visām tām sievietēm, kuras pateikušas stingru NĒ plastiskajai ķirurģijai. Tā ir novatoriska gialurona skābes mokrosfēras kombinācija ar unikāliem naturāliem aktīviem ingredientiem. Tehnoloģiski pilnveidotā metode ļauj sasniegt konkrētus, bet galvenais redzamus rezultātus. Pateicoties trīskāršai gialurona skābes mikrosfēras iedarbībai, sejas muskuļi, kuri ir atbildīgi par mīmikas krunciņu veidošanos , var atpūsties . Gialurona skābe pamanāmā veidā piepilda krunciņas no iekšpuses un atjauno sejas ādu, kas ļauj ādai saglabāt tās jaunību. JAUNĪBAS INJEKCIJAS – tā ir dabīga un nekaitīga ārstēšanās metode pat pašai jutīgākai un alerģiskākai ādai.

EKO procedūra ZELTA ŪDENSKRITUMS – kompleksa aprūpe nobriedušai ādai.
Unikāla ekoloģiskā līnija vīriešu un sieviešu sejas ādai ar ekskluzīvu naturālo ingridientu kompozīciju, kas radīta intensīvai sejas, kakla un dekoltē zonas apkopeipēc 40 gadu vecuma. Muskata salvejas ekstrakts, spānu lavandas eļļa un  koloīdais zelts – revolucionāru pārmaiņu garantija.
Aktīvas darbības garantija: paaugstināta ādas mitrināšana līdz pat 100% jau 3 stundu laikā pēc procedūras veikšanas, sejas ovāla nostiprināšana ; paaugstināta ādas elastība; pigmentu plankumu samazināšanaās; ekoloģisks botoksolīdzīgs Botox-Like efekts; tūlītējs balles efekts.

Pretnovecošanas procedūra BOTOX-LIKE Unikālās aktīvās sastāvdaļas nodrošina atjaunojošu, antioksidējošu, botulotoksīna edarbībai līdzīgu izlīdzinošu efektu.