Ekskluzīvas procedūras no Collin Resultime (Francija)

Bāzes procedūra taukainai ādai – uzlabo ādas balansu
Procedūras laikā tiek likvidēti visas taukainas ādas pazīmes. Palielinātas poras, pinnes, kamedones, spīdums. Uzreiz pēc procedūras āda iegūst svaiguma un tīrības sajūtu.

Hidro – liftinga procedūra – kompleksa aprūpe
Pie pirmām novēcošanas pazīmem. Šis perfekts komplekss būs ātrā palīdzība, atgriežot  ādai mitrināšanas līmeni. Uzreiz pēc pirmas procedūras āda kļūst gludākā, atgriežot audiem reģenerācijas spēkus.

Modelējošais liftings / Lifting Resculpting
Šī programma risina 5 uzdevemus pakāpeniski :dziļa sejas ādas attīrišana, audu šūnu metabolisma aktivācija, liftings un sejas ovāla atgūšana, ādas iepildīšanas.
Rekomendējams procedūru kurss: 1 procedūra nedēļā, 4 – 6 procedūras.

Reģenērejošais pīlings / Regenerating Professional Peeling
Pīlinga sastāvā ir 32% AHA (t.s. 15% glikolskābe), kurš izlidzina epidermisa slāni,labvēlīgi iedarbojas uz audu un šūnu reģenerāciju. Ļoti augsta aktīvo vielu koncentrācija. Efekts pēc reģenērejoša pīlinga kursa varbūt salidzināms ar plastisko operāciju.
Rekomendējams procedūru kurss: 1 procedūra nedēļā, 4 – 6 procedūras.

Pretgrumbu procedūra / Anti -Wrinkle Firmness Cellular Professional Treatment
Procedūra ir vērsta uz audu un šūnu metabolisma aktivāciju izmantojot Beta – Karotina nanosfēras. Koriģē dziļas grumbas, cīnas ar tvirtuma zaudēšanu un aizkāvē novēcošanas procesus. 
Rekomendējams procedūru kurss: 1 procedūra nedēļā, 3 – 5 procedūras.

Procedūra ar kolagēnu SPĪDUMS / Radiance Renewing Professional Treatment
Ekskluzīva procedūra, kombinējot sevī 100% naturālo kolagēnu (no teļa dermas) un 15% tīrā C – vitamīna, rezultātā – āda iegūst dziļo hidrāciju, grumbu izlidzināšanu, ādas audu reģenerāciju un veselīgo ādas spīdumu.
Rekomendējams procedūru kurss: 1 procedūra nedēļā, 3 – 6 procedūras.