LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Akvaklubs – Baseins un Sauna Jūrmalā

Baudiet ūdens stihiju mūsu Akvaklubā: baseins ar kaskādi un geizeru,  saunu, tvaika pirti, un galveno: skats uz priežu mežu.

Jūs gaida atpūta un atvieglojums no stresa.

Akvakluba apmeklējums paredzēts tikai viesnīcas viesiem par papildu samaksu.

BASEINS

Kas var būt labāks par ūdens relaksācijas procedūrām, kas dod mums jautrību, svaigumu, brīvību  no stresa pēc darba dienas . Baudiet ūdens stihiju baseinā   : relaksācijas baseins ar kaskādi un zemūdens masāžu atbrīvos ķermeni no saspringuma un mazinās muskuļu spriedzi. Ūdens temperatūra līdz 28° C. Baseina  apmeklējums paredzēts tikai viesnīcas viesiem  par papildu samaksu.

GYM/FITNESS

Uzturi sevi formā! Fiziska aktivitāte ir nozīmīga veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un cilvēki arvien vairāk uzmanību pievērš veselīgam dzīves veidam un sporta kluba apmeklējums ir viena no svarīgākajām šāda dzīvesveida sastāvdaļām. Mūsu trenažieru zāle aprīkota ar mūsdienīgiem  spēka un kardiotrenažieriem. Jūsu  ricībā :  Skrejceļš SPIRIT XT 250 ( jauna vērsija), Velotrenažieris SPIRIT CU8OO, Daudzfunkciju trenažieris  Bodycraft Zāles modernais aprīkojums nodrošinās efektīvu treniņu ikvienam! Darba laiks : 09:00- 21:00 Apmeklējums tikai viesnīcas viesiem , bezmaksas.

SAUNA UN TVAIKA PIRTS

Pirts procedūras ir īpaši labvēlīgas elpošanas orgānu darbības uzlabošanai un saaukstēšanās slimību profilaksei. Jūs gaida sauna un tvaika pirts. Pirmajā brīdī šķiet, ka sauna un tvaika pirts ir viens un tas pats, tomēr tā nav. Kaut arī gan saunā, gan tvaika pirtī ir silti, mitri un cilvēki sāk svīst, atšķiras tur valdošā temperatūra un gaisa mitrums. Saunā valda augsta temperatūra - no 70 līdz 80 grādiem pēc Celsija, bet tvaika pirtī augstākā temperatūra ierasti ir 50 grādu pēc Celsija. Savukārt tvaika pirtī daudz augstāka ir gaisa mitruma pakāpe - atšķirībā no saunas gaiss te ir tik mitrs, ka gaisā redzami pilieniņi. Tomēr eksperti uzskata, ka izvēle starp saunu un tvaika pirti ir gaumes lieta, jo attiecībā uz veselību abas ir ļoti līdzīgas. Prātīgi iecerēta pirts procedūra var darīt brīnumus: nogludina ādu, mazina svaru, atveseļo ķermeni un palīdz dziedināt pat vecas kaites. Apmeklējums tikai viesnīcas viesiem par papildu samaksu.