LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Akvaklubs – Baseins un Sauna Jūrmalā

Baudiet ūdens stihiju mūsu Akvaklubā: baseins ar  geizeru,  saunu, tvaika pirti, un galveno: skats uz priežu mežu.

Jūs gaida atpūta un atvieglojums no stresa.

Akvakluba apmeklējums iekļauts izmitinašanas cenā.

Darba laiks : katru dienu 16:00 -21:00

BASEINS

Kas var būt labāks par ūdens relaksācijas procedūrām, kas dod mums jautrību, svaigumu, brīvību  no stresa pēc darba dienas . PELDĒŠANA ir ne tikai jautrība, bet arī lielisks veids, kā palīdzēt cilvēkiem uzturēt sevi formā, saglabāt veselību un pat iegūt draugus. Peldēšana ir veselīga nodarbe, kurai varētu sekot visu mūžu. Peldēšana ir lielisks treniņš, jo jums ir jākustina viss ķermenis pret ūdens pretestību. Peldēšana ir laba vispusīga aktivitāte, jo tā: uztur jūsu sirdsdarbības ātrumu, bet noņem daļu no ķermeņa radītā stresa, palielina izturību, muskuļu spēku un sirds un asinsvadu piemērotību, tonizē muskuļus un stiprina spēku, nodrošina visa ķermeņa treniņu, jo peldēšanas laikā tiek izmantoti gandrīz visi muskuļi. Mūsu peldbaseins piedāvā zemūdens geizeru un mākslīgo viļņu ierīci. Ūdens temperatūra ir 28 C: baudiet peldēšanu! Peldbaseins un ūdens klubs uzņem tikai viesnīcas viesus.

GYM/FITNESS

Uzturi sevi formā! Fiziska aktivitāte ir nozīmīga veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un cilvēki arvien vairāk uzmanību pievērš veselīgam dzīves veidam un sporta kluba apmeklējums ir viena no svarīgākajām šāda dzīvesveida sastāvdaļām. Mūsu trenažieru zāle aprīkota ar mūsdienīgiem  spēka un kardiotrenažieriem. Jūsu  ricībā :  Skrejceļš SPIRIT XT 250 ( jauna vērsija), Velotrenažieris SPIRIT CU8OO, Daudzfunkciju trenažieris  Bodycraft Zāles modernais aprīkojums nodrošinās efektīvu treniņu ikvienam! Darba laiks : 06:00- 21:00 Apmeklējums tikai viesnīcas viesiem , bezmaksas.

TVAIKA PIRTS

TVAIKA PIRTS Tvaika pelde ir ļoti sena prakse, ko izmanto daudzas kultūras dažādās valstīs. Senie grieķi un romieši regulāri izmantoja tvaika pirti un karstos avotus. Pamatiedzīvotāji arī izmantoja tvaiku un svīšanu kā veselības praksi. Tvaika istabām ir īpašas priekšrocības veselībai. Tie ietver: sastrēgumu likvidēšana, ādas veselības uzlabošana, asinsspiediena pazemināšana, asinsrites uzlabošana, bronhīta simptomu atvieglošana, atveseļošanās treniņa laikā, relaksācija, locītavu stīvuma samazināšana. Sastrēgumi. Tvaiks atbrīvo gļotas un flegmu. Tas var palīdzēt labāk izpūst degunu un novērst sastrēgumus. Tas var būt noderīgs alerģijas sezonā vai klepus vai saaukstēšanās laikā. Tvaika duša ir īpaši noderīga bērniem, nevis tvaika bļodas izmantošana, kas var izraisīt applaucēšanos. Ādas veselības uzlabošana. Tvaiks atver jūsu poras un attīra ādu. Tas var palīdzēt atbrīvoties no netīrumiem un gružiem, kas var palīdzēt uzlabot jūsu ādas izskatu.

SAUNA

Pirts procedūras ir īpaši labvēlīgas elpošanas orgānu darbības uzlabošanai un saaukstēšanās slimību profilaksei. Zem karstuma, ko nodrošina pirts, ķermenis atbrīvo endorfīnus, kas var mazināt sāpes un bieži vien ir saistīti ar "skrējēja augstumu". Pirts karstumā paaugstinoties ķermeņa temperatūrai, paplašinās asinsvadi, tādējādi uzlabojot asinsriti, kas savukārt paātrina organisma dabisko dziedināšanas procesu. Prātīgi iecerēta pirts procedūra var darīt brīnumus: nogludina ādu, mazina svaru, atveseļo ķermeni un palīdz dziedināt pat vecas kaites. Apmeklējums tikai viesnīcas viesiem .