LABĀKAS ON-LINE CENAS GARANTIJA

Par mums

Viesnīca Amber Sea Hotel & SPA ir tieši tas, kas jums vajadzīgs: komfortabli numuri, SPA centrs, WIFI internets (tādējādi jūs vienmēr būsiet ar sakariem) – pavadiet laiku harmonijā ar dabu. Apkārt viesnīcai atrodas priežu meži un līdz Jūrai ir tikai 100 metri.

Viesnīca Jūsu rīcībā: 40 dažādas kategorijas istabiņas, 3 vienvietīgi, 26 divvietīgi, 5 Junior Suites, 2 Suits ar skatu uz jūru, 3 apartamenti ar virtuvi. Autostāvvieta, WiFi internets, 24 stundu reģistrācija, SPA centrs, Thai Lotus masāžas studija, konferenču centrs, akvaklubs ar saunu, tvaika pirts un baseins, lifts, velo noma, bērnu rotaļlaukums, kinozāle – viss tikai 100 m attālumā no brīnišķīgas pludmales!

Brauciet ciemos un pavadiet aktīvas un patīkamas brīvdienas pie mums!

BASEINS

Kas var būt labāks par ūdens relaksācijas procedūrām, kas dod mums jautrību, svaigumu, brīvību  no stresa pēc darba dienas . PELDĒŠANA ir ne tikai jautrība, bet arī lielisks veids, kā palīdzēt cilvēkiem uzturēt sevi formā, saglabāt veselību un pat iegūt draugus. Peldēšana ir veselīga nodarbe, kurai varētu sekot visu mūžu. Peldēšana ir lielisks treniņš, jo jums ir jākustina viss ķermenis pret ūdens pretestību. Peldēšana ir laba vispusīga aktivitāte, jo tā: uztur jūsu sirdsdarbības ātrumu, bet noņem daļu no ķermeņa radītā stresa, palielina izturību, muskuļu spēku un sirds un asinsvadu piemērotību, tonizē muskuļus un stiprina spēku, nodrošina visa ķermeņa treniņu, jo peldēšanas laikā tiek izmantoti gandrīz visi muskuļi. Mūsu peldbaseins piedāvā zemūdens geizeru un mākslīgo viļņu ierīci. Ūdens temperatūra ir 28 C: baudiet peldēšanu! Peldbaseins un ūdens klubs uzņem tikai viesnīcas viesus.

GYM/FITNESS

Uzturi sevi formā! Fiziska aktivitāte ir nozīmīga veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un cilvēki arvien vairāk uzmanību pievērš veselīgam dzīves veidam un sporta kluba apmeklējums ir viena no svarīgākajām šāda dzīvesveida sastāvdaļām. Mūsu trenažieru zāle aprīkota ar mūsdienīgiem  spēka un kardiotrenažieriem. Jūsu  ricībā :  Skrejceļš SPIRIT XT 250 ( jauna vērsija), Velotrenažieris SPIRIT CU8OO, Daudzfunkciju trenažieris  Bodycraft Zāles modernais aprīkojums nodrošinās efektīvu treniņu ikvienam! Darba laiks : 06:00- 21:00 Apmeklējums tikai viesnīcas viesiem , bezmaksas.

TVAIKA PIRTS

TVAIKA PIRTS Tvaika pelde ir ļoti sena prakse, ko izmanto daudzas kultūras dažādās valstīs. Senie grieķi un romieši regulāri izmantoja tvaika pirti un karstos avotus. Pamatiedzīvotāji arī izmantoja tvaiku un svīšanu kā veselības praksi. Tvaika istabām ir īpašas priekšrocības veselībai. Tie ietver: sastrēgumu likvidēšana, ādas veselības uzlabošana, asinsspiediena pazemināšana, asinsrites uzlabošana, bronhīta simptomu atvieglošana, atveseļošanās treniņa laikā, relaksācija, locītavu stīvuma samazināšana. Sastrēgumi. Tvaiks atbrīvo gļotas un flegmu. Tas var palīdzēt labāk izpūst degunu un novērst sastrēgumus. Tas var būt noderīgs alerģijas sezonā vai klepus vai saaukstēšanās laikā. Tvaika duša ir īpaši noderīga bērniem, nevis tvaika bļodas izmantošana, kas var izraisīt applaucēšanos. Ādas veselības uzlabošana. Tvaiks atver jūsu poras un attīra ādu. Tas var palīdzēt atbrīvoties no netīrumiem un gružiem, kas var palīdzēt uzlabot jūsu ādas izskatu.

SAUNA

Pirts procedūras ir īpaši labvēlīgas elpošanas orgānu darbības uzlabošanai un saaukstēšanās slimību profilaksei. Zem karstuma, ko nodrošina pirts, ķermenis atbrīvo endorfīnus, kas var mazināt sāpes un bieži vien ir saistīti ar "skrējēja augstumu". Pirts karstumā paaugstinoties ķermeņa temperatūrai, paplašinās asinsvadi, tādējādi uzlabojot asinsriti, kas savukārt paātrina organisma dabisko dziedināšanas procesu. Prātīgi iecerēta pirts procedūra var darīt brīnumus: nogludina ādu, mazina svaru, atveseļo ķermeni un palīdz dziedināt pat vecas kaites. Apmeklējums tikai viesnīcas viesiem .